+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Yasal uyarı

Stertil Inter Yapı kendi internet sitesinde bilgiler güncel ve güvenilir kadar olduğundan emin olmak için büyük özen gösterir. Fakat hatalar oluşabilir.

Stertil Inter Yapı hatalı bilgi ya neden ya da Internet veya teknik hatalar veya hizmet kesintileri yoluyla bilgi yayında doğasında sorunları nedeniyle herhangi bir zarardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Aksi takdirde Stertil Inter Yapı tarafından yazılı olarak kabul edilmedikçe bu web sitesi ve bunların tamamen ya da kısmen herhangi bir kopya yazdırma hakkında bilgi kullanımı, kişisel kullanım için özel izin verilmektedir. Hiçbir şekilde bu bilgileri başka bir yayın veya yaymak kesinlikle Stertil Inter Yapı’nın yazılı izni ifade haricinde yasaktır.

Bu web sitesindeki bilgilere erişmesini herhangi bir kişi bu bilgilerin yapılan seçimi ve kullanımı için sorumludur. Metin dahil olmak üzere sitede görüntülenen tüm veriler, fotoğraflar, çizimler, grafiksel materyalin, (şirket) adları, logoları, ürün isimleri ve ticari markalar, Stertil ve bağlı şirketleri için lisanslı malıdır ve telif hakkı, ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır ve / veya diğer fikri mülkiyet mevzuatı.(Fikri) mülkiyet hakları olursa olsun bireylerin veya erişerek ve bu siteyi kullanarak website. Bu erişmek tüzel kişilere aktarılan hiçbir şekilde, kullanıcı koşulsuz yukarıda belirtilen şartları kabul eder.