+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Emniyet, Sağlık ve Çevre

Araç Kilitleme Sistemi- COMBILOK®

Araç hala yükleniyor veya boşaltılıyorken aracın yükleme rampasından erken ayrılması veya aracın "kayması" çok sık görülmektedir.  Araç kilitleme sistemi kazaların ve sürücü ile depo personeli arasındaki yanlış iletişimin önlenmesine yardımcı olabilmektedir.

 

Aksesuarlar-Sistem Parçaları

Daha verimli bir yükleme-boşaltma alanı oluşturmaya ek olarak Stertil Yükleme Boşaltma Ekipmanlarının aksesuarları yükleme sürecinde emniyeti de arttırmaktadır. PE takozlar ve yönlendirme bariyerleri gibi aksesuarlar körük ve rampa gibi yükleme alanı ekipmanlarının ömrünü uzattığı gibi depo binasının hasar görmesini de engellemektedir.

   

Stertil iç hacim ışıkları aracın içini iyice aydınlatmakta, böylelikle ürünler ve engeller görülebilmektedir.

 

İyi görüş kazaların azaltılmasına ve yükleme/boşaltma esnasında araçların manevra yapmasına yardımcı olmaktadır.

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanlarının PE takozunun en ciddi durumlar için ideal bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır.

 

Galvanize çelik tabla içerisine gizlenmiş kauçuk takoz yanaşma esnasında uygulanan gücü absorbe eder,polietilen dış yüzey ise malzeme yapısından dolayı rendelenmeye ve kopmaya yüksek direnç sağlar.

     

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları trafik ışıkları araç hareketlerinin pozitif kontrolünü sağlayarak yükleme ve boşaltma esnasında emniyeti arttırır.

 

Işıklar yükleme alanı kapısına bağlanabilir, böylelikle kapı açıldığında kırmızı ışık etkinleşir. Alternatif olarak sensöre bağlanabilirler ya da entegre kumanda panelinde kumanda edilebilirler.

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanlarından yönlendirme bariyerleri merkez harici yanaşmalardan kaynaklanan körük hasarlarını engeller.

 

Yönlendirme Bariyerlerinin yuvarlatılmış yapısı genellikle beton kılavuzlarda bulunan keskin kenarlara göre araç lastiklerinde daha az yıpranma veya hasar meydana gelmesini sağlar.  Dayanıklı galvaniz çelikten imal edilmektedir.

P-Serisi- Ergonomik rampa

P-Serisi Menteşe Lipli Yükleme Rampasının tasarımı personel ve ekipman üzerindeki fiziksel etkinin en aza indirilmesi amacıyla problemsiz yükleme ve boşaltma süreci sağlamak için titreşim ve gürültüyü ciddi oranda düşürmektedir.

  • Ürünlere gelecek hasarı azaltır
  • Elleçleme ekipmanına gelecek hasarı azaltır
  • Personel yaralanmalarını engeller
  • Düşük zemin mesafesi seviyeleri bulunan paletli araçlar için idealdir.

VİDEOYU İZLEYİN

Don't take unnecessary risks

Experience our products