+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları yükleme alanı ekipmanlarının sağladığı hijyen ve hermetik yalıtımlı durumlar.

TEKLİF ALIN!

Hijyen ve Gıda Sektörü

Gıda yaşam kaynağımızdır. Emniyetli, hijyenik ve sıcaklık kontrollü bir ortamda tutulması gerekmekte olup, gıda dağıtımı ve depolaması için günümüzün zorluklarıyla başa çıkmanızı sağlayan komple bir kaliteli ürün yelpazesine sahibiz. Stertil Yükleme Boşaltma Ekipmanları yükleme alanı ekipmanlarımızın sizin için çalışmasına izin verin.

Yüksek kaliteli mühendislik ürünlerimizi seçmeniz sadece kısa vadede değil uzun vadede de daha iyi yatırım dönüşü sağlamaktadır. Yükleme-Boşaltma Ekipmanlarımızım uç koşullar altında tasarlanmakta ve sahada test edilmektedir. Gıda stoğunun kirlenmesi veya aşırı sıcaklıklara maruz kalması sonucunda ortaya çıkan istenmeyen sonuçlarla karşılaşmayın. Gıda, soğuk ve soğuk depolama sektörü için total çözüm konseptine sahibiz.

Teleskopik Lipli Rampa

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları X-Serisi Teleskopik Lipli Rampa, yükleme rampasının, genellikle araç ile yükleme alanı arasındaki boşluğun geniş olduğu, seksiyonel kapının rampa önünde konumlandırıldığı yerlerde yalıtımlı ortam için gerek duyulan rampadır. Dağıtım merkezinin yalıtımını arttırmak için yükleme rampası yükleme yeri kapısının hemen arkasına konumlandırılabilmektedir.

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

 

Basamaklı Çerçeve- Kapalı kapılarla yanaşabilme

1. Kapalı kapılarla yanaşabilme

2. Körüğü etkinleştirme 3. Depo kapılarını açma
4. Boşluğu kapatması için lipli uzatma 5. Treyler kapılarını açma 6. Rampayı konumlandırma

 

Basamaklı Çerçeve en ileri yükleme rampası çözümü olup araç kapısı açılmaksızın araçların hızlı şekilde yanaşmasına imkan vermektedir.
Bu işlem sadece yanaşma sürecini hızlandırmaz, aynı zamanda depo içerisindeki sıcaklığın dalgalanmamasını garanti eder. 

Enerji Etkin- Şişme Körük

WI-Serisi Şişme Körük araçla adeta hava sızdırmaz bir mühürleme sağlamak için şişirilebilir tarafı ve üst yanaşma yastıklara sahiptir. Bu sayede Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları şişme körük, sıcaklık kontrollü depolar ve dağıtım merkezlerinde yaz sıcağına, kış soğuğuna, cereyana, toz ve böceklere karşı sızdırmazlık sağlamak için ideal hale gelmektedir. WI-300 Serisi katı iklim kontrolü için tüm gereksinimleri kapsamaktadır. 

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

Emniyet- Araç Kilitleme Sistemi

Araç hala yükleniyor veya boşaltılıyorken kamyonun yükleme rampasından erken ayrılması veya aracın "kayması" çok sık görülmektedir.  Araç kilitleme sistemi kazaların meydana gelmesini engelleyebilmektedir. Tüm diğer sistemlerden daha güvenilir, dayanıklı, emniyetli ve akıllıdır. Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanlarının yönlendirme bariyerleriyle birlikte benzersiz COMBILOK® araç kilitleme sistemi riskleri azaltır ve aynı zamanda COMBILOK® otomasyon uygulamalarıyla tüm sistem sıralı olarak çalıştırılabilir.


Yükleme Boşaltma-Ekipmanları Emniyet Standartlarımız hakkında daha fazla bilgi için burayı okuyunuz.

EMNİYETLİ VE HİJYENİK GIDA DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

DAHA FAZLA BİLGİ İSTEYİN