+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

The Stertil Dock Products range of products the constant factor in climate control.

İklim Kontrolü ve Yalıtım

İklim Kontrolü ve Yalıtım, ürünlerin sıcaklığının sabit tutulmasını gerektiren tüm depolar için çok önemlidir. Yalıtımla ilgili sorunların üstesinden gelmek için geniş yelpazede ürünler geliştirmekteyiz.

Basamaklı Çerçeve

Yükleme rampasına yanaşma.... Basamaklı Çerçeve sıcağın ve soğuğun depo dışında tutulması için en çok tavsiye edilen çözümdür. Bu işlem sadece yanaşma sürecini hızlandırmaz, aynı zamanda depo içerisindeki sıcaklığın dalgalanmamasını garanti eder.

Basamaklı Çerçeve aynı zamanda ürünlerin hermetik olarak mühürlenmesine ve toz ve böcekler gibi harici faktörlere maruz kalmamasına katkıda bulunarak araç ile depo arasında en optimal yanaşmayı sağlar.

Soğuk Zincir

 
1. Kapılar kapalı halde yanaşma 2. Körüğü etkinleştirme 3. Depo kapılarını açma
4. Boşluğu kapatması için lip uzatma 5. Araç kapılarını açma 6. Rampayı konumlandırma

Teleskopik Lipli Rampa

Stertil Yükleme- Boşaltma Ekipmanları Teleskopik Lipli Rampa X-Serisi kapının arkasına monte edilmektedir yani yanaşan araç ile depo zemini arasında herhangi bir boşluk yoktur.

Stertil Yükleme- Boşaltma Ekipmanları  Teleskopik Lipli Rampa X-Serisi hakkında daha fazla bilgi için:

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

Araç Kilitleme Sistemi

COMBILOK araç kilitleme sistemi sadece sürücüler ile depo personeli arasındaki yanlış iletişimin engellenmesi için endüstrideki en emniyetli seçenek olmayıp, aynı zamanda muhtelif sektörlerde ve elleçleme yaptığınız üründen bağımsız olarak yükleme alanları için çevresel olarak sağlam ve emniyetli lojistik çözümlere ulaşma hedefinize değerli bir katkı sağlamaktadır.

Şişme Körük ile Sızdırmazlık

Dock Shelter

Stertil Yükleme- Boşaltma Ekipmanlarının Şişme Körüğü olan WI-Serisi Körük araçla sızdırmazlık sağlamak için şişirilebilir tarafı ve üst contaları ile premium çözüm sunmaktadır.

Bu sayede şişme körük, sıcaklık kontrollü depolar ve dağıtım merkezlerinde yaz sıcağına, kış soğuğuna, cereyana, toz ve böceklere karşı sızdırmazlık sağlamak için ideal hale gelmektedir. WI-300 Serisi zorlu iklim yönetimi için tüm gereksinimleri kapsamaktadır. 

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

HAVA İSTER SOĞUK İSTER SICAK OLSUN... STERTIL YÜKLEME BOŞALTMA EKİPMANLARI!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ