+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Parsiyel Dağıtım - Ürünlerin emniyetli ve güvenli biçimde teslimi

Tüm parsiyel dağıtım hizmetlerine uygun çözüm

TEKLİF ALIN!

Parsiyel Dağıtımı Yükleme-Boşaltma Ekipmanları

Parcel Dock Products

Zorlu hızlı Kurye ve Parsiyel hizmetleri dünyasında Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları parsiyel dağıtım merkezleri için çözümü mini rampa ile birleştirilmiş WSTP Hibrid Van Körüğü ile bulmuştur.

Stertil Yükleme - Boşaltma Ekipmanları bu çözümü hali hazırda uluslararası faaliyet gösteren önde gelen parsiyel dağıtım şirketlerine tedarik etmiştir.

Mükemmel Yükleme Rampası

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanları mini rampaları, kamyonet ve diğer minibüslerin kullanıldığı kargo dağıtım merkezlerinin çoğunda olduğu üzere depo zemini ile araç zemini arasındaki yükseklik farklarının minimal olduğu durumlar için idealdir. Mini rampalar diğer yükleme rampalarıyla aynı emniyet seviyesine sahiptir ve hızlı ve zaman etkin bir çözümü garanti etmektedir.

LA/HA Serisi -özel açık menteşe lipli yapı öylesine güçlüdür ki Stertil Yükleme Boşaltma Ekipmanları bu bileşen için ömür boyu garanti sunmaktadır. LA-/HA serisi 6.000 kg dinamik kapasiteye sahiptir. LA/HA iki opsiyon olarak mevcuttur: elle idare edilen LA veya tek butonlu kumanda kutusu ile hidrolik olarak idare edilen HA.

Mini rampalar yükleme plakaları ile karşılaştırıldığında ekonomik olarak fiyatlandırılmış ve daha ergonomik olan yüksek verimli kaliteli ürünlerdir. LA/HA serisi yükleme rampaları ile karşılaştırıldığında entegre takozlar, hızlı ve kolay kullanım, yüksek kapasite, maksimum emniyet ile ağır plakaların kaldırılmamasından ötürü sırt yaralanmaları da olmadığından sağlık gibi daha fazla avantaj sunmaktadır.

EDGEDOCK

EDGEDOCK - Azami emniyet ve güvenlik için EDGEDOCK yanaşan araç ile mini rampa arasında 500 mm emniyet mesafesi bırakır.

EDGEDOCK aynı zaman bir adet basmalı buton ile idare edilmektedir. Modüler kompakt tasarımı sayesinde EDGEDOCK ile kolay montaj ve bakım temin edilmektedir.

  • 6 ton dinamik kapasiteye sahip kompakt modüler tasarım
  • Kolay montaj ve bakım

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

WSTP Hibrid Van Körüğü

WSTP Hibrid Van Körüğü özel olarak Kurye ve Parsiyel hizmet sektörü için geliştirilmiştir. Körük; Mercedes Sprinter, VW Crafter ve diğer çoğu minibüs için mükemmel yanaşma sağlamaktadır. WSTP Hibrid Van Körüğü standart körüklerde mümkün olmayan şekilde 180 derece açılan kapılara sahip minibüslerde yanaşmayı mümkün kılar. Yan paneller yumuşak ancak güçlü köpükten mamul olup, aracı hasardan korur ve mükemmel yalıtım sunar. Özel WSTP çatı ile dağıtım merkezi rüzgar ve yağmura karşı korunur ve üst yastıklarda bir kamera bulunmaktadır.

Stertil WSTP Hibrid Van Körüğünün özellikleri:

  • Kameralar için körüğün üst yastığında özel boşluk.
  • Körüğün açık tarafı sürücü için tam görüş sağlar.
  • Ekstra dayanıklılık için aşınma plakalı opsiyonel takviyeli yan yastıklar.
  • POWERFLEX ön perdelerle isteğe bağlı

Parsiyel Dağıtım Merkezleri için WSTP Hibrid Van Körüğü standart olarak Küp Şeklinde Katlanır Kapı ile tedarik edilebilmekte olup, bu kapı tavan rayları olmaksızın temiz ve kompakt bir montaj sağlamaktadır.

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

ONLİNE PARSİYELVE MİNİBÜS TESLİM ŞİRKETLERİ İÇİN SINIFININ EN İYİSİ

DAHA FAZLA BİLGİ İSTEYİN