+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

GÜVENLİKTE YENİ SEVİYE: ÇIĞIR AÇAN COMBILOK® G2

Otomatik araç kilitleme sistemi COMBILOK® G2

Yer tasarrufu sağlayan çok yönlü COMBILOK® G2 pazarda benzersizdir. Farklı tekerlek boyutlarına, modellerine ve aks konfigürasyonlarına sahip farklı ticari araçların hareketini engellemek için tasarlanmıştır.

BROŞÜRÜ İNDİR
 • Maksimum Güvenlik
 • Daha Fazla Manevra Kabiliyeti
 • Optimum Çok Yönlü Esneklik
 • Üstün Dayanıklılık
 • EC Makine Direktifi 2006/42 / EC'ye göre TÜV Rheinland Onaylı Tasarım
 • Artan Üretkenlik

Kullanıcı Faydaları

Tüm araç boyutlarını ve türlerini kilitleme

COMBILOK® G2'nin endüstri için çığır açmasını sağlayan esnek çok yönlülüğüdür. Bu otomatik araç emniyet sistemi, tüm araç boyutları ve çeşitli araç modellerine sahip filolar için uygundur.

COMBILOK® G2, 240 mm' den 460 mm' ye kadar programlanabilir bir kilitleme yüksekliği aralığına olanak tanır, böylece tüm filo gereksinimlerini karşılamak için en üst düzeyde esneklik sağlar.

Araç Kilitleme

MAKSİMUM GÜVENLİK- Kaza ve Hırsızlığı Önleme

Zaman baskısı ve iletişimsizlik kaynaklı kazaların sık sık olabileceği alanlarda Stertil COMBILOK® G2 otomatik kilitleme sistemi, bu kazaların önlenmesi ve emniyet konusunda pazarın öncüsüdür. Bulunduğu pazarda bu kadar geniş araç yelpazesiyle çalışabilen herhangi başka bir kilitleme sistemi bulunmamaktadır.

Akıllı ve kompakt tasarımı sayesinde hem yeni hem de mevcut binalarda kullanım için son derece uygundur. Diğer sistemlerin aksine G2’ da, yükleme alanına monte edilen herhangi bir ek bileşen bulunmamaktadır. Bu durum sürücünün aracı konumlandırmasını kolaylaştırmaktadır. Daha az mekanik parça aynı zamanda daha az onarım, bakım ve çalışma süresi anlamına gelmektedir.

COMBILOK® G2; maksimum güvenlik sağlar, optimum dayanıklılık için tasarlanmıştır, uzun ömürlüdür ve 2006/42 / EC EC Makine Direktifine uygun üretilmiş ve TÜV Rheinland onayına sahiptir.

 

Evrensel ve Otomatik

COMBILOK® G2, tüm bina durumları ile kamyonetlerden büyük körüklü araçlara kadar tüm araç boyutları ve modelleri için uygundur. Mevcut ve yeni yapılardaki diğer geleneksel kilitleme sistemlerinin G2 ile değiştirilmesi çok kolaydır.

Tekerlek Algılama

Operatör COMBILOK® G2'yi etkinleştirdikten sonra yerleşik bir sensör, otomatik olarak, en arkadaki tekerleği ve tekerleğin yüksekliğini algılar.

Çamurluklar, ışıklar, tekerlek jantları, yan etekler veya çalıştırma altı vs. gibi hiçbir parçayla teması bulunmamaktadır.

Araç Kilitleme

Engelleme kolu, 140 barlık bir basınç ile tekerleğe sıkıca bastırarak aracın bloke olmasını sağlar ve yükleme alanından erken ayrılmayı veya "aracın kaymasını" önler. Araç sabitlendiğinde, binanın dışında trafik ışığı kırmızıya dönerek aracın G2 tarafından kilitlendiğini gösterir. Yükleme…

Ters Sıralama

Yükleme veya boşaltma işlemi tamamlandığında operator, bir düğmeye dokunarak tüm süreci tersine çalıştırabilir.

Yeşil Işık

Engelleme kolu başlangıç konumuna döndüğünde, binanın dışındaki trafik ışığı yeşile döner. Bu ışık sürücünün yükeleme alanından ayrılabileceğini gösterir.

 • Evrensel ve Otomatik
 • Tekerlek Algılama
 • Araç Kilitleme
 • Ters Sıralama
 • Yeşil Işık

Tak ve Çalıştır Kurulumu

Personelinizi ve eşyalarınızı emniyete almak ve güvende tutmak istiyorsanız, COMBILOK® G2 elzemdir. Optimum dayanıklılık için tasarlanmıştır ve uzun ömürlüdür.

G2, 4,8 metre uzunluğundadır ve yalnızca yaklaşık 6,3 metre kurulum alanı gerektirir.

Bu otomatik araç emniyet sistemi, galvanize çelikten imal edilmiştir, her türlü hava koşullarına dayanıklıdır ve tüm hidrolik bileşenler muhafaza içinde korunmaktadır. Tak- çalıştır kurulum özelliği ve sade tasarımı bakım ve tamir maliyetlerini azaltır.

 

LED Yönlendirme Sistemi

Otomatik indirekt LED aydınlatmalı gelişmiş yönlendirme sistemi, özellikle ışığın zayıf olduğu durumlarda sürücü için mutlak görüş ve güvenli rehberlik sağlar.

                                 

COMBILOK® G2’ nun altında bulundan beyaz LED aydınlatma, kullanım sırasında kırmızı ve beyaz dalgalı ışık verir. Özellikle gürültünün neden olduğu çevresel etkiyi azaltmak amacıyla banliyö lokasyonları için geliştirilmiş bir "beyaz ses" seçeneği de vardır.

Otomatik Sıralı Emniyet Kontrolü

Stertil Dock Products G2, mutlak güvenlik kontrolü için, iki yönlü sıralı kilitleme seçeneği de sunmaktadır.

Araç kilitlendiğinde, binanın dışında trafik ışığı kırmızıya döner. Aynı zamanda yükleme alanının içinde bulunan COMBILOK® G2 kontrol paneli gösterge ışığı da yeşile dönerek aracın G2 tarafından güvenli bir şekilde sabitlendiğini gösterir.

Bu işlemden sonra depo kapıları açılabilir ve yükleme/ boşaltma işlemi başlayabilir. “Stertil Closed Door Docking SystemTM” adı verilen bu sıralı sistem güvenlik için olduğu kadar, yüksek enerji verimliliği için optimum sıcaklık kontrolü sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Karbon ayak izini azaltmaya katkı sağlar.

Technical Specifications

 • COMBILOK® G2 uzunluğu: 4,8 m
 • Montaj için gereken uzunluk: 6,3 m
 • Kilitleme yükseklik aralığı: 240-460 mm
 • Galvaniz çelik malzeme
 • Mikroişlemci ile kontrol edilen tam elektrikli hidrolik çalışma
 • Entegre yönlendirme bariyeri
 • Tak ve Çalıştır kurulum özelliği
 • Acil durum müdahalesi

Opsiyonlar

> LED aydınlatma
> Beyaz Ses
> Stertil Çift Yükseklik Kontrolü
   Bu kontrol seçeneği, farklı araç filoları için ikili
   programlanabilir engelleme yüksekliği ayarı
   yapılabilmesini sağlar.

Stertil Çift Yükseklik Kontrolü

“Son derecek kullanıcı dostu sistem, arızasız ve bakımı kolay.”

HEINEKEN - Lojistik Takım Lideri

Yalnızca güvenlik için bile her dağıtım merkezinde COMBILOK® G2 bulunmalıdır.

HOME FURNITURE - Swedisch multinational conglomerate

GÜVENLİKTE YENİ SEVİYE

Teklif Alin!