+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Optimum Yalıtım sağlayan esnek çözüm

Yastık Tipi Yükleme Körüğü

Stertil T-Serisi Yastık Tipi Körükler optimum iklim kontrolü ve enerji tasarrufu için yalıtımın gerekli olduğu yükleme yerleri için mevcut en iyi çözümlerden bir tanesidir. Yastıklar galvaniz çelik destek plakaları üzerine sabit olup, bu sayede katı çevresel gereksinimleri bulunan konumlarda kullanıma uygundur. T-Serisi Yastık Tip Körükler her yükleme yeri durumu için özelleştirilebilir.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
 • BREEAM'de kullanılan sertifikalı projeler
 • Soğuk Depo ve Dondurucu Tesisleri için idealdir
 • Optimum Yalıtım
 • Kolay Bakım
 • Evrensel Çözüm
 • Ekstra Dayanıklı ve Optimum Hasar Koruması

Operasyonel Özellikler

BREEAM'de kullanılan sertifikalı projeler

Yastıkların ön kısmındaki sarı konumlandırma işaretleri bulunan zırhlı kısımlar nedeniyle ekstra dayanıklıdır ve optimum hasar ve emniyet koruması sunar.

Hollanda Yeşil Bina kurulundan alınan sürdürülebilirlik belgesinin temelinde hava sızdırması ve ısı yalıtımıyla ilgili mükemmel sonuçlar yer almaktadır.

Bizim Körükler ve Yanasma Yastiklari BREEAM sertifikalı projelerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Stertil Dock Products Cushion Shelter

Etkin ve Dayanıklı

Stertil Yükleme- Boşaltma Ekipmanlarının Yastık Tipi Yükleme Körükleri en yüksek kalitedeki malzemelerden mamuldür. Alüminyum kasa ile güçlü takviyeli köpük dolgulu yastıkların kombinasyonu çok uzun yıllarca dayanacak çok etkili bir yapı ortaya çıkarmaktadır.

Dar araçların yüklenmesi ve boşaltılması için araç ile kapı açıklığı arasındaki boşluk üzerinde köprü oluşturmak amacıyla eğimli yastıklar da mevcuttur.

 

TI-Serisi

Değişen yükseklikteki araçların yüklenip boşaltılması gerektiğinde, üst tarafında şişirebilen yastık bulunan TI-Serisi yastık körükler yastık önünde yer alan zırhlı bölümler ile optimum hasar ve güvenli koruma sağlar.

TP-Serisi

Aynı boyutlardaki araçların yüklenmesi gerektiği durumlarda TP Yastık Körükler en iyi çözümdür. Yastık tip körük kusursuz bir yerleşme sağlar ve soğuk hava deposu, dondurucu tesisler için idealdir. %98 basınçlı köpük dolgulu yastıklar düşük sıcaklıklarda bile esnek kalarak eski haline geri döner.

 • TI-Serisi
 • TP-Serisi

TP- Serisi Yastık Körük

TP-Serisi aynı genişlik ve yükseklikteki araçların yüklenmesini gerektiren durumlar için idealdir. Yastık tip körük kusursuz bir yerleşme sağlar ve çok çeşitli araçlar için evrensel çözümdür. Eğimli opsiyonu sayesinde geniş yelpazedeki dar araçlar bile uygun şekilde yalıtımla yanaşabilir.

 • Ekstra hijyenik: standart çinko kaplı destek plakası ile kimyasallara ve küfe karşı dirençli malzeme.
 • Uzun ömür için vinil PVC veya POWERFLEX® kaplı dayanıklı yastık kaplaması

TI- Serisi Yastık Körük

Değişen yükseklikteki araçların yüklenip boşaltılması gerektiğinde, üst tarafında şişirebilen yastık bulunan ve azami 1.350 mm'ye ulaşabilen TI körük mükemmel çözümdür. Ekstra dayanıklılık ve uzun ömrü için şişirilebilir üst yastık suya dayanıklı Cordura® malzemeden mamuldür.

 • Şişirme süresi yaklaşık 15 saniye, indirme süresi yaklaşık 20 saniyedir.
 • Kolay kullanım
 • Yüksek kalitede ve dayanıklı alüminyum sandviç profillerin ve PVC perdelerin kullanımıyla körük yastıklarının optimum derecede korunması

POWERFLEX

TP-Serisi standart PVC perdeler veya opsiyonel olarak POWERFLEX Perdeler ile monte edilebilir. POWERFLEX uzun ömür ve yüksek aşınma dayanıklılığı sağlar. Deniz konteynerleri gibi uygulamalarda temas yüzeylerinde ekstra POWERFLEX takviyeleri aşınmaya karşı koruma sağlar. 

Boyulater- Yastik Körükler

Standart Boyutlar TP-Serisi TI-Serisi
A. Toplam Genişlik 2800 ile 3100 arası 3500mm
B. Toplam Yükseklik 2600 ile 3200 arası 3600mm
C. Üst Yastık Yüksekliği 300mm  
D. Üst Yastık Projeksiyonu 270mm  
E. Yan Yastık Genişliği 300mm 300mm
F. Yan Yastık Projeksiyonu 270mm 270mm
G. Üst Panel Projeksiyonu   650mm
H. Şişmiş üst yastık yüksekliği   1350mm

Çevre Kontrolü

Stertil T-Serisi Yastık Tipi Körükler çevre kontrolünün önemli olduğu yükleme alanları için mevcut en iyi çözümdür. Yastıklar galvaniz çelik destek plakaları üzerine sabit olup, bu sayede katı çevresel gereksinimleri bulunan konumlarda kullanıma uygundur.

ONAY İÇİN OPTİMAL YALITIM!

TEKLİF ALIN!