+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Açık Menteşeli Lip ömür boyu garantilidir

Menteşe Lipli Yükleme Rampası

S-Serisi Menteşe Lipli Yükleme Rampası benzersiz bir açık menteşeli lip ile teçhiz edilmiş olup depo zemini ile araç arasında kolay ve problemsiz bir geçiş imkanı sağlamaktadır.. Benzersiz kapalı arka menteşe ve 2 mm’lik lip kalınlığı 80 mm'lik uzun kanal kullanılarak oluşturulmuştur. Yükleme ve boşaltma işlemi esnasında rampa, araç eşit şekilde yüklenmiş olmasa dahi kendisini otomatik olarak aracın değişen zemin yüksekliğine göre ayarlar.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
  • Daha Emniyetli ve Güçlü
  • Optimum Emniyet
  • Kullanıcı Dostu Kumanda Konsolu
  • Ömür boyu Garanti
  • Benzersiz Açık Lipli Menteşesi
  • Standart 7.5 derece Açılı Lip

Operasyonel Özellikler

Açık Menteşe Lipli Rampa

Yükleme ve boşaltma işlemi esnasında rampa ve araç eşit şekilde konumlanmamış olsa dahi rampa kendini otomatik olarak aracın değişen zemin yüksekliğine göre ayarlar.  6,8,10.5 ve 12 tonluk dinamik kapasitesiyle S-Serisi rampa son derece çok yönlüdür. Rampa birçok farkı ebatta mevcut olup neredeyse her depo durumu için mükemmel bir seçimdir.

Açık Menteşeli Lip ömür boyu garantilidir.

Benzersiz menteşeli lipli açık yapısı sayesinde büyük avantajlara sahip olup kir birikmesi imkansızdır. Ayrıca bu yapı geleneksek piyano menteşeden daha güçlü olup Stertil Açık Menteşeli Lipleri ömür boyu garantilidir. Kötü şekilde ortalanan kamyonlar için 2.000 mm'den geniş rampalarda konik lip bulunmaktadır.

Standart Rampa

S Serisi yükleme rampası benzersiz bir açık menteşeli lip ile teçhiz edilmiş olup depo zemini ile araç arasında kolay ve problemsiz bir geçiş imkanı sağlamaktadır. Kapalı arka menteşe ve 2 mm’lik lip kalınlığı 80 mm'lik uzun kanal kullanılarak oluşturulmuştur.

SPL Rampa

SPL rampa S Serisi rampaların  yeni versiyonudur ve özellikle renovasyon ve yükleme odaları için geliştirilmiştir. Özel ön açı sayesinde SPL kolaylıkla ek bina değişikliği olmaksızın mevcut rampaların yerine koyulabilir.

  • Standart Rampa
  • SPL Rampa

Optimum Emniyet

Forklift rampa üzerindeyken aracın vaktinden erken hareket etmesi halinde otomatik panik durdurma butonu etkinleşir. Rampa çoğu durumda panik durdurma butonu etkinleştikten sonra da çalışmaya devam eder. Kumanda kutusu üzerindeki acil durum durdurma butonuna da elle müdahale edilebilmektedir.

Bakım esnasında yükleme rampası özel bakım payandası aracılığıyla emniyetli pozisyona alınır. Rampa park pozisyonundayken otomatik olarak iki adet çapraz trafik emniyet ayağıyla desteklenir.

Kilitlemeli Çalışma Sistemi

Rampa üç buton kullanılarak mükemmel şekilde konumlanabilmekte ve standart otomatik park fonksiyonu kullanılarak park pozisyonuna döndürülebilmektedir.

Kapı kontrolü, körük kontrolü, depo kapısı tam kapanmadığında çalışmayı önlemek için otomatik kilitleme ve rampa doğru şekilde park edilene kadar otomatik kapı kapama gibi ek fonksiyonlar sağlayan çeşitli gelişmiş kontrol seçenekleri bulunmaktadır.

Her Dağıtım Merkezi için Bir Rampa

S-Serisi en verimli kullanım için deponuza göre özelleştirilmiş çok sayıda olasılık sunmaktadır. Platform boyu birincil olarak depo zemini ile kamyon yüksekliğinin beklenen aralığı arasındaki yükseklik farkıyla tespit edilmektedir. S-Serisi ile hem kapalı çukur tabandan destekli kasa (SP), hem de açık çukur asma kasa (SF) için kolay montaj mümkündür. Kurulum metotlarımız hakkında daha fazlası için: Yükleme alanı nasıl tasarlanır kısmını inceleyiniz.

DAHA FAZLASINI OKUYUNUZ

 

Dinamik kapasite SF - SP 6 ton, SFH - SPH 8 ton

Boy (mm) Depo Üstünde
Çalışma Aralığı (mm)*

Depo Altında
Çalışma Aralığı (mm)*

Kasa Yüksekliği (mm)
2000 240 315 585
2200 265 300 585
2500 305 310 585
2800 345 300 585
3000 350 305 585
3500 435 355 700
4000 445 340 700
4500 405 330 700
Platform genişliği 1750 (mm), 1830 (mm), 2000 (mm), 2110 (mm), 2250 (mm)
* Tamamen genişletilmiş 600 mm ve 1000 mm lip uzunluğu
F = Çerçeve Kurulumu, P = Çukur Kurulumu, H = Dayanıklı, Uzun ömürlü

Teknik Özellikler

Platform, kirişler ve lip yüksek karbonlu çelikten (S355J0 / ÇELİK 52) mamuldür. Hem platform hem de lip damla göz plakalı yüzeye (sırasıyla 8/10 mm ve 13/15 mm ) sahip olup, 3 tekerlekli forkliftlere uygun durumdadır. Çabuk ve hızlı montaj için rampa ile kumanda kutusu arasında önceden teçhiz edilmiş kablolama mevcuttur.

Siyah Korozyon Önleyici Kaplama ve sıcak daldırma galvaniz kasa bileşenleri rampayı tüm hava koşullarına karşı korur. Standart koruma, anti-pas boya ve üzerine toplam 80 mikron kalınlıkta son kat boyadır. Talep üzerine diğer renkler de mevcuttur.

Alttan Yükleme Kontrolü (Below-Dock-Control) tüm S-Serisi rampalar için standarttır. Otomatik BDC mevcut bir opsiyondur ve uçtan kargo yükleme ve boşaltması için daha fazla uygunluk sunmaktadır. S-Serisi EN 1398 Yönetmeliğine uygundur. S-Serisi hortum patlama valfi ve elektrikli acil durum durma valfi ile teçhiz edildiği için maksimum emniyet sağlanmaktadır.

Benzersiz Tasarım

Stertil Yükleme-Boşaltma Ekipmanlarının S-Serisi Lip Rampaları azami emniyet için piyasadaki 2 silindirli geleneksel alternatiflerden daha kararlı ve dengeli olan benzersiz 1 merkez silindirli yapı sunmaktadır. Kendini temizleyen açık lip menteşeyle birlikte ve 2.000 mm'den fazla genişlikler için konik ucuyla S-Serisi lip rampanın herhangi bir yükleme odası için tam bir çözümdür.

ÖMÜR BOYU SÜREN KALİTE!

TEKLİF ALIN!