+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Hızlı, etkili ve emniyetli kullanım

Hibrid Van Körüğü

Hızla büyüyen online hizmet pazarında parsiyel hizmet şirketleri tahsis edilen ve özel lojistik merkezlerden günün 7 gün, 24 saati fazla miktarda malın dağıtımını yapmaktadır. Hızın çok önemli olduğu bu arı kovanını andıran faaliyette yükleme ve boşaltma sürecine yardımcı spesifik bir yükleme çözümüne ihtiyaç duyulmaktadır.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
  • BREEAM'de kullanılan sertifikalı projeler
  • Taşımanın Devamlılığı İçin
  • Mükemmel Yükleme- Kapıları 180 derece açılan Minibüsler
  • Hava Koşullarına karşı koruma
  • Üçüncü Gözle Açık Boyutlu Tasarım

Mükemmel Yükleme-180!

WSTP Hibrid Van Körükleri optimum yükleme ve boşaltma için 180 derece açılan eğimli kapılara sahip minibüsler için özel olarak tasarlanmıştır.

WSTP'nin özel tasarımı ve yumuşak yastıkları minibüse hasar vermeden depo içerisinde enerji verimi sağlamak için minibüs ile kapı arasında tam bir yalıtım sağlar.

Van Shelter

Hava Olaylarına Karşı Koruma

The WSTP Hibrid Van Körük rüzgar ve yağmura karşı hava korumasına sahiptir. Aşındırıcı temizlik malzemeleri ve dizel gibi kimyasalların yanında nemli veya rutubetli hava koşullarının yol açtığı küfe karşı dirençli yüksek kalitede performanslı malzemelerden imal edilmektedir. WSTP'nin arka plakaları çinko kaplı olup paslanmayı önler.

Güçlü ancak yumuşak köpük yastıklar yüzde 98 sıkışma geri dönüşümü sağlar. Esnek köpük benzersiz bir yapıya sahip olup uygulanan basınca tepki olarak sistemin sıkışmasına ve eski haline gelmesine imkan vermekte, böylelikle sağlam ve aynı zamanda esnek, yükleme körüğüne veya minibüsün arka kısmına zarar vermeyen bir yapı meydana gelmektedir.

Üçüncü Gözle Açık Boyutlu Tasarım

Körüğün açık tasarımı ve arka görüş kamerasına uygun yuvalı üst perde dizaynı sayesinde doğru yanaşma sağlanır.

Van Bridge Plate rampa ve WSTP Van Hybrid Dock Shelter

 

PARSİYEL DAĞITIM ÇÖZÜMLERİ
Bu kullanışlı güvenli ve ergonomik köprü çözümü, bina zemini ile araç arasındaki yükseklik farkıyla başa çıkmak için basit ve etkili bir yöntem sunar. Ayrıca, düşme veya takılmadan kaynaklanan endüstriyel yaralanma riskini azaltarak kazaları önlemeye yardımcı olabilir. Van Bridge Plate; standart dinamik kapasitesi 750 kg olan ve 200 kg kapasiteli hafif bir versiyonu bulunan, manuel olarak çalıştırılan, teleskopik mini yükleme rampasıdır. Bu rampa, ek inşaat çalışması olmadan kolayca kurulabilir.

Van Bridge Plate rampa ve WSTP Van Hybrid Dock Shelter tam set olarak kurulabilir veya ayrı ayrı kullanılabilir.

GELECEĞE DÖNÜŞ KÖRÜKLERİ!

TEKLİF ALIN!