+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Hızlı, etkili ve emniyetli kullanım

Hibrid Van Körüğü

Hızla büyüyen online hizmet pazarında parsiyel hizmet şirketleri tahsis edilen ve özel lojistik merkezlerden günün 7 gün, 24 saati fazla miktarda malın dağıtımını yapmaktadır. Hızın çok önemli olduğu bu arı kovanını andıran faaliyette yükleme ve boşaltma sürecine yardımcı spesifik bir yükleme çözümüne ihtiyaç duyulmaktadır.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
  • BREEAM Standartlarına uygundur
  • Taşımanın Devamlılığı İçin
  • Mükemmel Yükleme- Kapıları 180 derece açılan Minibüsler
  • Hava Koşullarına karşı koruma
  • Üçüncü Gözle Açık Boyutlu Tasarım

Mükemmel Yükleme-180!

WSTP Hibrid Van Körükleri optimum yükleme ve boşaltma için 180 derece açılan eğimli kapılara sahip minibüsler için özel olarak tasarlanmıştır.

WSTP'nin özel tasarımı ve yumuşak yastıkları minibüse hasar vermeden depo içerisinde enerji verimi sağlamak için minibüs ile kapı arasında tam bir yalıtım sağlar.

Van Shelter

Hava Olaylarına Karşı Koruma

The WSTP Hibrid Van Körük rüzgar ve yağmura karşı hava korumasına sahiptir. Aşındırıcı temizlik malzemeleri ve dizel gibi kimyasalların yanında nemli veya rutubetli hava koşullarının yol açtığı küfe karşı dirençli yüksek kalitede performanslı malzemelerden imal edilmektedir. WSTP'nin arka plakaları çinko kaplı olup paslanmayı önler.

Güçlü ancak yumuşak köpük yastıklar yüzde 98 sıkışma geri dönüşümü sağlar. Esnek köpük benzersiz bir yapıya sahip olup uygulanan basınca tepki olarak sistemin sıkışmasına ve eski haline gelmesine imkan vermekte, böylelikle sağlam ve aynı zamanda esnek, yükleme körüğüne veya minibüsün arka kısmına zarar vermeyen bir yapı meydana gelmektedir.

Üçüncü Gözle Açık Boyutlu Tasarım

Körüğün açık tasarımı ve arka görüş kamerasına uygun yuvalı üst perde dizaynı sayesinde doğru yanaşma sağlanır.

 

GELECEĞE DÖNÜŞ KÖRÜKLERİ!

TEKLİF ALIN!