+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Stertil Group Hollanda'daki ilk 100 üretim şirketi listesinde 6. sırada yer aldı

12/19/19 | Haberler

Stertil Group B.V. Hollanda'nın İlk 100 Üretim Şirketi listesinde 7 basamak yükselerek 6. sıraya yerleşti. Hollanda üretim endüstrisinde ilk 10 içerisinde olmaktan gurur ve onur duyuyoruz.

MT dergisi her yıl CFI Hollanda işbirliğiyle Hollanda'daki en iyi performans gösteren ve 500 milyon Euro'ya kadar ciroya sahip ilk 100 üretim şirketinin bir listesini hazırlamaktadır.

13. sıradan 6. sıraya yükseldik ve buraya sadece beş yıl içerisinde 82. sıradan gelmemiz gerçekten inanılmaz bir başarı. Net bir stratejiye odaklanmak, Ar-Ge'ye devamlı yatırım yapmak, üretim verimliliğini en uygun hale getirmek ve dünya genelinde iyi eğitimli, deneyimli ve kendini işe adamış personel ile gelişmekte olan pazarlarda genişlemeye yatırım yapmak. Bunlar Stertil Group'un başarısına katkıda bulunan ana etkenlerdir.

Gururluyuz ama önümüze de bakıyoruz; dünya ekonomilerindeki değişen dinamikler nedeniyle önümüzde bekleyen birçok zorluk var ve Stertil Group performansını daha da iyileştirmek için odaklanmanın, rotadan ayrılmamanın ve endüstrilerine mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya devam etmenin çok önemli olduğunun farkındadır.