+90 (0)212 280 95 05 info@stertilinteryapi.com

Kolay, Güvenli ve Hızlı Montaj

Endüstriyel Kapılar

Stertil İnter Yapı, Türkiye'de and geniş yüksek kaliteli endüstriyel kapı yelpazesini tedarik etmektedir. Hepsi güvenilirlik, emniyet ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır. Kapılarımız tüm endüstriyel uygulamalara ve gıda endüstrisi, soğuk hava depoları, showroomlar eg. gibi birçok ticari ve özel kullanıma uygundur.

Tüm kapı çeşitleri, enerji tasarrufunun giderek artan önemli faydaları ile iyi ısı yalıtımı sağlayan modelleri içerir. Kapılar 5 yıla kadar garantilidir.

Broşürü İndirin
 • Yüksek Kaliteli Endüstriyel Kapı Seçenekleri
 • Tüm Endüstriyel Uygulamalar
 • İyi Isı Yalıtımı
 • Otomatik ve Uzaktan Kontrol Sistemleri
 • Tam Yedekleme Servisi
 • 5 Yıl Garanti

Termal Kapılar

Normal uygulamalar için yalıtım seviyeleri veya sıcaklık kontrolünün kritik olduğu uygulamalar için daha yüksek değerli yalıtım seçenekleri. Kapılar, bireysel gereksinimlere uyacak şekilde elektrikli veya manuel olarak çalıştırılabilir. Kapının her tarafında ve menteşeli paneller arasında bulunan…

Kepenk Kapılar

Kepenk kapılar, makul bir maliyetle açıklıklara güvenli koruma sağlar. Yerden tasarruf ve basit kurulum; baş üstü yol veya destek gerekmez. Tüm genel endüstriyel uygulamalar için uygundur. Yangına dayanıklı ve yalıtımlı modeller mevcuttur.

Personel Kapıları

Tüm genel endüstriyel uygulamalar için gömme çelik personel kapıları. Farklı gereksinimler için geniş model yelpazesi. Özel konfigürasyonlar, boyutlar ve kaplamalar mevcuttur, Stertil Kapı Ürünleri'ne danışın.

Kapı Seçimi

 • Termal Kapılar
 • Kepenk Kapılar
 • Personel Kapıları

Termal Kapılar

Özelllikleri & faydaları

 • Thermadoors özel gereksinimleri karşılayan yükleme bölmeleri dahil tüm endüstriyel uygulamalar için uygundur.
 • Zorlu şartlarda uzun ve sorunsuz bir çalışma ömrü sağlamak için tasarlanmış sağlam yapılı kapılardır.
 • Farklı bina yerleşimlerine ve mevcut tavan boşluğuna uyacak şekilde yapılandırılması mümkündür.
 • Panelden panele bağlantı noktalarında parmak koruması da dahil olmak üzere çeşitli güvenlik özellikleri bulunur.

Standards - Thermadoor tavan kapıları EN 13241-1: 2003’ün gereksinimlerini karşılar. Bu standarda göre, kapılar CE işaretlidir. Rüzgar yükü testleri EN 12424’e göre,  hesaplanan ısıl direnç EN 12428’e göredir.

 

Kepenk Kapılar

Kapı Yapımı - Kepenk perdesi, 75 mm genişliğinde, 18, 20 veya 22 swg kalınlıklarında mevcut olan, birbirine kenetlenen galvanizli yumuşak çelik çıtalardır. Kalınlık, deklanşör boyutuna bağlıdır. Döküm çinko kilitler, alternatif çıtalara takılır. Perde, dikişsiz yumuşak çelik bir silindir namlunun üzerine sarılır. Namlu, 5m x 5m'ye kadar panjurlarda kendinden yağlamalı fosfor bronz yağ emdirilmiş yataklara sahiptir; bu boyutun üzerinde, kapalı bilyalı rulmanlar takılır. Perde, açıklığın her iki yanına sabitlenmiş dikey çelik kanal kılavuzlarında uzanır ve uç durdurucular üste takılır.

Standartlar - Panjurlar EN 13241-1: 2003 gereksinimlerini karşılar ve CE işaretlidir. Broşürümüzde daha fazla bilgi okuyun:

Broşürü İndirin

Yalıtımlı Kapılar

Kapı panelleri, ek güç için çeliğe bağlanan poliüretan köpük dolgu ile yalıtılmış çift cidarlı galvanizli çelik (0,5 mm) içerir. Panel kenarları, tekerlekli taşıyıcı ve menteşe düzeneği için güvenli bir montaj sağlayan güçlü galvanizli çelikle güçlendirilmiştir, bu da daha iyi stabilite ve uzun süreli çalışma sağlar.

Kılavuz raylar, her kapı montajı için özel olarak yapılmış galvanizli çeliktir. Ray bölümleri arasındaki patentli konektör, kapının sorunsuz hareket etmesini sağlayarak çalışma gürültüsünü ve aşınmayı önemli ölçüde azaltır. Kapıyı açmak ve açık tutmak için çelik kaldırma yayları ve kablo kullanılır. Sık kullanılan kapılar için yükseltilmiş yaylar takılabilir.

Sonlandırma

Standart olarak RAL renklerinde polyester kaplamalı dış yüz. İç yüzey RAL 9002, kirli beyaz. Seçenekler: Bir veya iki yüzü fabrikada herhangi bir RAL rengine boyanmıştır. Küçük bir Plastisol  finisaj yelpazesi. Thermadoor'lar, gerekli boyutlara göre amaca uygun olarak sağlanır. Daha fazla bilgiyi broşürümüzde bulabilirsiniz:

Broşürü İndirin

Kepenk Kapılar

Panjur perdesi, 75 mm genişliğinde, 18, 20 veya 22 swg kalınlıklarında mevcut olan, birbirine kenetlenmiş galvanizli yumuşak çelik çıtalardır. Kalınlık, deklanşör boyutuna bağlıdır. Döküm çinko kilitler, alternatif çıtalara takılır. Perde, dikişsiz yumuşak çelik bir silindir namlunun üzerine sarılır.

Namlu, 5m x 5m'ye kadar panjurlarda kendinden yağlamalı fosfor bronz yağ emdirilmiş yataklara sahiptir; bu boyutun üzerinde, kapalı bilyalı rulmanlar takılır. Perde, açıklığın her iki yanına sabitlenmiş dikey çelik kanal kılavuzlarında uzanır ve uç durdurucular üste takılır.

Güvenlik

Ek güvenlik için iç kısma sürgü cıvataları takılabilir. Zincirle çalışan kepenkler, asma kilitle de kapatılabilen bir zincir tutma yeri ile sabitlenebilir. Personel kapısında normalde bir Yaletype kilidi bulunur; diğer kilitler sipariş üzerine temin edilebilir. Daha fazla bilgiyi broşürümüzde bulabilirsiniz:

Broşürü İnceleyin

Personel Kapıları

 • Standart Kapı -Genel uygulamalar için gömme çelik kapı.
 • Yangına Dayanıklı Kapı - 240 dakikaya kadar yangına dayanıklılık. Güç, güvenlik ve dayanıklılık açısından önemli avantajlar sunar.
 • Yüksek Güvenlik Kapısı - Gerektiğinde daha yüksek güvenlik sağlar.
 • Tam Panjurlu Kapı - Örneğin fabrika odaları için havalandırma sağlar.

Mükemmel Kapı Çözümü

Bize Ulaşın